Pályázati felhívás Megyery Tamás Emlékdíjra

A Megyery család és a Ludovika Sportegyesület pályázatot ír ki néhai Megyery Tamás Ludovikás huszárhadnagy és recski sorstársai emlékére a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatói számára.

1. A pályázók köre

Az Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar nappali munkarendű alapképzésén, honvéd tisztjelölti jogviszonyban tanuló és a huszár hagyományőrzésben részt vevő, négy félévet lezárt hallgatók, akik látogatást tettek a Recski Nemzeti Emlékhelyre, az egykori kényszermunkatábor területére.

2. A pályázati időszak

A pályázatok benyújtására 2024. április 15. és 2024. június 10. között van lehetőség.

3. A pályázat benyújtásának módja:

A pályázat a freyer.tamas@uni-nke.hu e-mail címen nyújtható be a pályázati felhíváshoz mellékelt, hiánytalanul kitöltött pályázati adatlap és a pályázati dokumentumok csatolásával.

A pályázat során hiánypótlásnak nincs helye!

Fotó: https://huszarok.nadasdymuzeum.hu