Szervezeti felépítés

 NKE SE Elnök

 Dr. Tomasitz István

______________________________________________________________________________________________________

NKE SE Alelnök 

Dr. Sára Botond

______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Elnökségi Tag

 Dr. habil Vass Gyula tű. ezredes

______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Elnökségi tag

 Dr. habil Horváth Tibor mk. alezredes

 ______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Elnökségi tag

 Dr. Németh András alezredes

 ______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Elnökségi tag

Fodor Márk Joszipovics

 ______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Felügyelő Bizottsági Elnök

 Hannig Zsolt                             

 ______________________________________________________________________________________________________

 NKE SE Felügyelő Bizottsági tag

  Dr. Kiss Dávid

______________________________________________________________________________________________________

NKE SE Felügyelő Bizottsági tag

Dr. Gajdács Réka    

 _______________________________________________________________________________

 NKE SE sportszakmai vezető, úszó szakosztályvezető

 Várhegyi Katalin

______________________________________________________________________________________________________

NKE SE Gazdasági ügyintéző

Goda Vivien

______________________________________________________________________________________________________

NKE SE Sportreferens

Vajas Boglárka

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Cselgáncs szakosztályvezető

Nagy Ádám

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Futsal szakosztályvezető

 Nagy Ádám

_____________________________________________________________________________

NKE SE Gekko Hegy- és sportmászó szakosztályvezető

Besenyei György

 _____________________________________________________________________________

NKE SE Intézkedéstaktika szakosztályvezető

Kozák Sándor c. r. ftzls.            

____________________________________________________________________________

NKE SE Karate szakosztályvezető

 Horváth Dániel

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Katonai Hagyományőr szakosztályvezető

 Magyar István alezredes


_____________________________________________________________________________

NKE SE Kendo Szakosztályveztő

Szemán László

_____________________________________________________________________________

NKE SE Kézilabda Szakosztályvezető

Kanizsay-Tóth Csaba

_____________________________________________________________________________

NKE SE Kosárlabda Szakosztályvezető

Gyarmati István

_____________________________________________________________________________

NKE SE Labdarúgó Szakosztályvezető

Simon Géza ny. ezds.

_____________________________________________________________________________

NKE SE Lovas szakosztályvezető

 Dr. habil Horváth Tibor mk. alezredes

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Lövész szakosztályvezető

 Dr. Regényi Kund ezredes

_____________________________________________________________________________

NKE SE Rendészeti Kutyás szakosztályveztő

dr. Frigyer László r. őrnagy

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Röplabda szakosztályvezető

Simon Fanni

_____________________________________________________________________________

NKE SE Testépítő szakosztályvezető

 Obbágy Tamás

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Tollaslabda szakosztályvezető

 Szent-Andrássy Márk

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Tonfa szakosztályvetező

Veres Csaba

_____________________________________________________________________________

NKE SE Triatlon szakosztályvezető

Scumacher Ákos

_____________________________________________________________________________

NKE SE Túra szakosztályvezető

Sztipanov Berta Anna        

_____________________________________________________________________________

NKE SE Úszó szakosztályvezető

Várhegyi Katalin    

_____________________________________________________________________________

 NKE SE Vívó szakosztályvezető

 Halmai Ottó

_____________________________________________________________________________

NKE SE Vízisportok szakosztályvezető

Detre Zoltán alezredes