Szervezeti felépítés

Elnök

Dr. Kovács Gábor r. ddtbk.

______________________________________________________________________________________________________

 Elnökségi Tag

Dr. Sára Botond

______________________________________________________________________________________________________

 Elnökségi Tag

 Dr. habil Vass Gyula tű. ezredes

______________________________________________________________________________________________________

Elnökségi Tag, Igazgató

Nagy Gergely Gyula

_____________________________________________________________________________________________________

Elnökségi Tag

Rósa Henrik Ottó 

_____________________________________________________________________________________________________

 Elnökségi Tag

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs

_____________________________________________________________________________________________________

Elnökségi tag

Dibusz Bendegúz

 ______________________________________________________________________________________________________

Felügyelő Bizottsági Elnök

 Hannig Zsolt                             

 ______________________________________________________________________________________________________

 Felügyelő Bizottsági tag

  Dr. Kiss Dávid

______________________________________________________________________________________________________

Felügyelő Bizottsági tag

Tóth Viktória

_____________________________________________________________________________________________________

Irodavezető

Tóth Viktóra

_____________________________________________________________________________

Gazdasági ügyintéző

Goda Vivien

_____________________________________________________________________________

Sportreferens

Vajas Boglárka

____________________________________________________________________________

Cheerleading

Nagy-Kismarci Bence

_____________________________________________________________________________

Cselgáncs szakosztályvezető

Nagy Ádám

_____________________________________________________________________________

Futsal szakosztályvezető

Veres Erik

_____________________________________________________________________________

Gekko Hegy- és sportmászó szakosztályvezető

Besenyei György

 _____________________________________________________________________________

Intézkedéstaktika szakosztályvezető

Kozák Sándor c. r. ftzls.            

_____________________________________________________________________________

Katonai Hagyományőr szakosztályvezető

 Magyar István alezredes


____________________________________________________________________________

Kendo Szakosztályveztő

Szemán László

_____________________________________________________________________________

Kézilabda Szakosztályvezető

Kanizsay-Tóth Csaba

_____________________________________________________________________________

Kosárlabda Szakosztályvezető

Gyarmati István

_____________________________________________________________________________

Labdarúgó Szakosztályvezető

Simon Géza ny. ezds.

_____________________________________________________________________________

Lovas szakosztályvezető

 Dr. habil Horváth Tibor mk. alezredes

_____________________________________________________________________________

Lövész szakosztályvezető

 Dr. Regényi Kund ezredes

_____________________________________________________________________________

Rendészeti Kutyás szakosztályveztő

dr. Frigyer László r. őrnagy

_____________________________________________________________________________

Röplabda szakosztályvezető

Tóth Norbert

_____________________________________________________________________________

 Testépítő szakosztályvezető

Miranda Felipe Gaston

_____________________________________________________________________________

Tollaslabda szakosztályvezető

 Szent-Andrássy Márk

_____________________________________________________________________________

Tonfa szakosztályvetező

Veres Csaba

_____________________________________________________________________________

Triatlon szakosztályvezető

Scumacher Ákos

_____________________________________________________________________________

Túra szakosztályvezető

Sztipanov Berta Anna  

_____________________________________________________________________________

Tűzoltósport szakosztályvezető

dr. Kranyó Ferenc tű. ezredes

_____________________________________________________________________________

Úszó szakosztályvezető

Várhegyi Katalin    

_____________________________________________________________________________

Vívó szakosztályvezető

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs

_____________________________________________________________________________

Vízisportok szakosztályvezető

Detre Zoltán alezredes