Tagsági díj:

5.000- Ft/év

A megadott email címen

A labdarúgás szakosztály

A Rendészettudományi Karon a labdarúgás mindig fontos volt a hallgatók számára, de a hobbi, véletlenszerűen összerakott csapatokkal komolyabb eredményeket nem sikerült felmutatni.

2015 őszén a hallgatókkal történt egyeztetést követően megalakult az RTK Futsal szakosztály, melyben az esti edzéseken 15-20 fő hallgató vesz részt. A szakosztály tagjaiból alakult 10-12 fős csapat az ELTE teremlabdarúgó bajnokságon egészíti ki felkészülését a komolyabb tornákra. Ebben a tanévben egyetemünk csatlakozott az Egyetemi Futsal Bajnoksághoz, melyben 12 egyetemi csapat méri össze tudását az őszi- tavaszi félében. A versenysorozat egy látványos Final Four tornával zárul.

2016-ban  a csapat bekerült az BEFS Futsal bajnokság 4-es döntőjébe, ahol végül a 4. helyen végzett. Ősszel a BM Tanintézeti Bajnokságban a 3. helyen zárt. Októberben a Rendvédelmi szervek részére kiírt hollandiai teremlabdarúgó világjátékokon a több, mint 100 csapatból az NKE SE csapata a legjobb 32 között búcsúzott.