Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Sportos Egyetem, Sportos Közszolgálat

NKE győzelem a BM fekvenyomó OB-n

Október 3-án a Soroksári Sportcsarnokban rendezték meg a 3. BM Fekvenyomó Országos Bajnokságot, ahol 28 szervezeti egység 168 sportolója mérte össze erejét. A Nemzeti Közszolgálati Egyetemet 20 fő - 5 oktató és 15 hallgató - képviselte. A versenyen fantasztikus eredmények születtek mind női, mind férfi kategóriákban.

Egy arany (Kecskés Alexandra), két ezüst (Máté Veronika, Stránszki Gergő) és két bronzérem (Itzelberger Zsófia, Tamás Anett) mellett rengeteg kiváló pontszerző helyezés született.
4. helyezettek: Albert Edit, Czuczu Cintia, Dömötör Dóra
5. helyezettek: Kovács Richárd, Hajnal Kornél,Kapitány Luca, Teleki László, Mester Áron
6. helyezettek: Farkas Flávió, Mészáros Lili
Értékes pontokat szereztek még: Tirts Tibor, Gál Fanni, Seszták György, Békési Ádám, Kacsó Erik.

Az összcsapat teljesítménynek köszönhetően történelmi győzelem született: az NKE csapata nyerte a szervezeti egységek közötti versenyt, megelőzve a Terrorelhárítási Központ és a Készenléti Rendőrség csapatát.
Felkészítők: Kovács Richárd, Kecskés Alexandra, Hajnal Kornél

A versenyzőknek gratulálunk, további sportsikereket kívánunk!
Várjuk a sportolni vágyó hallgatókat, hiszen a győztes csapathoz tartozni jó és felemelő érzés! Védjük meg a csapatbajnoki címünket jövőre, együtt!

Szöveg: Kecskés Alexandra
Fotó: Albert Edit