Az NKE oktatói bronzéremmel térhettek haza a III. Egyetemi Tenisz Kupáról

December első hétvégéjén került megrendezésre immár a III. Egyetemi Tenisz Kupa, a Budapesti és a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség rendezésében, amin 21 egyetem hallgatója és oktatója vett részt. Egyéniben és párosban is megmutathatták tudásukat a résztvevők, profi és amatőr kategóriában. Összesen 11 kategóriában hirdettek eredményt.

A férfi oktatók, dolgozók kategóriájában, egyéniben harmadik helyen végzett korosztályában Dr. Hautzinger Zoltán.
A férfi oktatók, dolgozók kategóriájában Dr. Hautzinger Zoltán és Dr. Szalai András párosa a döntőbe jutásért elvesztette a mérkőzést, így a dobogó harmadik fokára állhattak

Férfi oktató 40-45:

1. Novotny Ádám (EKKE)
  2. Orosz József (MILTON)
  3. Hautzinger Zoltán (NKE) és Hidasi Zoltán (SE)

Férfi páros oktató:

1. Pintér László – Pintér Máté (PTE)
  2. Cserny Ákos – Cserny Zsigmond (TF)
  3. Novotny Ádám (EKKE) – Sákovics Péter (ELTE SEK) és Hautzinger Zoltán – Szalai András (NKE)

Borítókép: MEFS