Eredményes hétvégét zártak a Ludovika SE lovasai

A múlt hétvégén került megrendezésre az Országos+felkészítő díjugrató verseny Balatonvilágoson, ahol a Ludovika SE lovasai több versenyszámban indultak, és értek el kiváló eredményeket.

Jakli Norina Oreo nevű lovával tökéletes párost alkotva első helyen végzett a 70-75 cm-es pályán, akárcsak 90 cm-en. Majd Jameson nyergében ugyanebben a  90 cm-es versenyszámban az ezüstérmet is megszerezte. Sikeresen teljesített Jesmarral 120 cm-en,  ami a 2. helyezést hozta el számukra, majd 130 cm-en is rajthoz álltak és a 4. helyen végeztek.

Kollár Csaba 70-75 cm-en mindkét lovával, Íródeákkal és Conorral, hibátlanul teljesítette a pályát, így a dobogó első és második helyét foglalhatta el. A 80-85 cm-es versenyszámban Conorral sikeresen együttműködve az ezüstérmet szerezték meg, majd Íródeákkal ugyanebben a számban a 3. helyen végeztek.

Gratulálunk a lovasoknak, edzőiknek és négylábú versenytársaiknak!