Nyárzáró füvészkerti jógaórák

Augusztus 9-től újra rendkívüli lehetőség adódik a jóga szerelmeseinek és minden felfrissülni vágyó számára az ELTE Füvészkertben. Az órák sportkártyával korlátozott számban ingyenesen látogathatóak. Amennyiben lekésnéd az ingyenes részvételi lehetőséget, úgy kedvezményes árú bérlettel, illetve alkalmi jegyekkel is biztosíthatod részvételed.

Az órákra szeretettel várunk minden kezdő és haladó jógázót, de azokat is, akik most először próbálnák ki ezt a sportágat!

Alkalmak:

1. Augusztus 9. 17:30-19:00 - Antónia
  2. Augusztus 15. 17:30-19:00 - Viki
  3. Augusztus 22. 17:30-19:00 - Írisz

Helyszín:
ELTE Füvészkert – 1083 Budapest, Illés utca 25.

Az órákra ITT lehet regisztrálni a sportkártyával rendelkezőknek.
Sportkártya nélkül, illetve a sportkártyás helyek betelte után 3 alkalmas bérlet, valamint alkalmi jegy megvásárlására van lehetőség az alábbiak szerint:

3 alkalmas bérlet NKE hallgató, dolgozó 6 500 Ft
Alkalmi jegy NKE hallgató, dolgozó 2 500 Ft

A bérletek online megvásárolhatóak ITT.
Az alkalmi jegy pedig ITT.
A kedvezményre jogosító igazolványt (diákigazolvány/alkalmazotti kártya) a fizetés előtt szükséges feltölteni a rendszerbe.

Címkék: jóga