Ludovikás érem a Keszi Kupáról

Az utóbbi hónapokban őszi igazolásunk, Francia Botond számos érmet szállított a Ludovika Sportegyesület tollaslabda szakosztályának, így az egyesületnek is. Ezúttal azonban nem Botond, hanem édesapja, Balázs jóvoltából gazdagodott a szakosztály egy ezüstéremmel, méghozzá a VSD Keszi Kupáról.

Balázs annyit utazott fiával a különböző tornákra, hogy kedvet kapott a versenyzéshez, és újra edzésbe állt. Mivel hosszú éveken keresztül racketlonozott, a szükséges rutin már a birtokában volt. Néhány hónap edzés után aztán végül kiváltotta a versenyengedélyt, és a Keszi Kupán lejátszotta első hivatalos tollaslabda ranglistameccseit. Tette ezt ráadásul szinte hibátlanul, a harmad osztályú férfi egyes számban ugyanis második helyezést ért el.

A felnőtt férfi egyes ranglistán így már két Franciával is találkozhatunk. Bár Balázsnak valószínűleg nem célja a jelenleg 3. helyen tanyázó fiát utolérni, a 137. helyen debütáló játékosunknak valószínűleg lesz még ennél kisebb szám is a neve mellett.

További sok sikert kívánunk neki!

Címkék: Ludovika SE