Dobogós helyezést értek el hallgatóink a MATE Cross Run futóversenyen

Lelkes atlétáink egy része a Balaton körbe futása után vasárnap délután már a kaposvári MATE Cross Run terepakadályfutó pálya elemeinek leküzdésével folytatták a május elsejét. A füves pálya akadályai között szalmabálán átugrás, több vizes feladat, kúszás-mászás, gépkarabéllyal futás, honvédségi járművekre fel- és átmászás, emelkedőre fel-le futás szerepelt. A földes, füves, vizes terület nagy kihívást jelentett az indulóknak. A MEFOB kategóriában 4 fős csapatok 4 kilométeres távon 18 akadály teljesítésével értek célba.

Az időeredmények összegzésével 01:45:49-es idővel teljesítette a női és a férfi tagokból álló egyetemi csapatunk a távot, ami a dobogós 2. helyet jelentette az RTK-Bevetés teamnek.
A csapa tagjai: Nagy-Kővári Bettina, Hommer Csilla, Gráf Máté, Nagy Tamás

Gratulálunk!