Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Sportos Egyetem, Sportos Közszolgálat

Jubileumi váltófutás az Orczy-kertben

November 17-én, délután három órakor rajtolt el  a rendészeti felsőoktatás 50 éves évfordulójára szervezett futóverseny.

Az 50-es szám jegyében 10 RTK-s csapat, 5 fős brigádjai mérettették meg  képességeiket az 5x1000 m-es távon.  A szeptemberben kezdődött ünnepi programsorozatban ez a harmadik sportesemény. Budapesti szintű földharcverseny és egyetemek közötti labdarúgó torna előzte meg a Jubileumi futóversenyt. Az események zárásaként a november 19-i Kari napon kapták meg   elismeréseiket a helyezettek.

A versenyt Csapó Máté, Pákozdi Edvárd, Vincze Barna Benedek, Gulyás Alexandru Lorand, Molnár Kristóf összeállítású első évfolyamos csapat nyerte.

Második helyen végzett Kamrás Gábor, Alatrach Mohamed Fuad, Nagy Tamás, Gráf Mátyás Máté, Koczab Áron csapata, míg harmadik helyen Felker László, Szegszárdy Bendegúz, Hagen Balázs, Both Benjamin, Nagy Bence ötös ért célba.