Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Sportos Egyetem, Sportos Közszolgálat

BM Országos Terepfutó Bajnokság sikerek

2021. október 4-én Szentendrén került megrendezésre a BM Terepfutó versenye. A Skanzen vadregényes területén 4 különböző korosztályban mérették meg magukat az Egyetem oktatóiból és hallgatóiból álló csapatai.

Ideális futóidőben, és embert próbáló terepen mérték össze tudásukat a versenyzők női és férfi kategóriában.
A nőknél az I. korcsoportos csapat 4000 méteren (Gulyás Michelle, Papolczi Emília, Hommer Csilla) aranyérmet szerzett, míg a II. korcsoportos csapat - az egyetem tanárainak csapata (Vajkai Edina, Szabó Andrea, Kecskés Alexandra) - 3000 méteren  bronzérmet vihetett haza.

A férfiaknál a hallgatók csapata (Nagy Tamás, Gráf Mátyás, Tömöri László) 6000 méteren az 5. helyezést érte el, míg a tanárokból álló csapat (Hajnal Kornél, Cserhalmi Pál, Zsigmond Csaba) 8. helyen zárta a küzdelmet.

Egyéniben is több érmet sikerült szerezni:
A nőknél Gulyás Michelle arany, Papolczai Emília ezüst, Kecskés Alexandra bronzérmet szerzett. A férfiaknál Gráf Mátyás ezüst, Hajnal Kornél bronzérmet nyert.