Sikeres szereplés a Deseda félmaratonon

2020. szeptember 26-án került megrendezésre Kaposváron az MH 64. Deseda jótékonysági félmaraton pontszerző futóverseny, aminek eredménye beleszámít az éves Egyetemi- és Főiskolai Országos Bajnokság versenyeinek pontgyűjtésébe.

Az NKE három RTK-s hallgatója indult félmaratoni távon, váltóban. Hommer Csilla (5 km), Ambrus Rebeka (6 km) és Gulyás Michelle (10,3 km) remek formában vágtak neki a távnak a Kaposvár Aréna és a Deseda tó körül elterülő változatos területen. Ennek köszönhetően a női váltó egyetemi kategóriában a dobogó tetejére állhatott fel.

A versenyen összegyűlt támogatási díjakból befolyt összeggel a Kaposvári Mór Oktatókorház Mosdósi Gyermekrehabilitációs Egységet támogatják. Az eseményt a járványhelyzet miatt az aktuálisan hatályos kormányzati intézkedések szigorú betartása mellett tartották meg.

Címkék: sport NKE