Egyetemi Túrasorozat

A Magyar Egyetemi - Főiskola Sportszövetség által létrejött az Egyetemi Túrasorozat, melyben számos túra közül lehet válogatni. Található közöttük gyalogos, biciklis és vízitúra is, így bárki megtalálhatja a számára megfelelő sportos kikapcsolódást. Minden túra nyitott, minden egyetemi polgár számára, így bátran jelentkezhetnek rá hallgatók, oktatók, dolgozók egyaránt. A túrák szeptember 12-vel indulnak.

Azok a résztvevők, akik legalább 9 túrát teljesítenek, értékes nyereményekkel gazdagodhatnak.
A sorozat állomásain érdemes fényképeket is készíteni és megosztani nyilvános instagram vagy facebook profilon a #egyetemitura megjelöléssel, hiszen a legjobban sikerültekből az Év Egyetemi Sportolója Díjátadó Gálán fotókiállítást rendeznek, és akár a te képed is közéjük kerülhet!

Szeptemberi túrák:

2020. 09. 12. TF-től a csúcsra - gyalogos - vagy kerékpáros (Budapest)
2020. 09. 19. Holdvilág Árok körtúra - gyalogos (Budapest)
2020. 09. 26. A pandúri tanösvény és Baja látnivalói - gyalogos (Baja)

Bővebb információ az alábbi oldalon található: