A Magyar Öttusa Szövetség kitüntetésében részesült az NKE

A Magyar Öttusa Szövetség hagyományainak megfelelően év végi gáláján jutalmazza az adott évben legjobban teljesítő sportolóit, ekkor osztja ki különdíjait partnereinek, támogatóinak.

Az idei évben a szövetség világbajnokságot, világkupát és senior eb-t is rendezett Magyarországon, összesen közel 40 esemény szervezéséért feleltek. A világbajnokság kiemelkedett mindegyik közül, a verseny több helyszínváltást követően végül a Kincsem Parkban és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Arénájában került megrendezésre, amelyet Nemzetközi Öttusa Szövetség az év legjobban szervezett versenyének választotta meg!

A magyar szövetség ezért a gálán köszönetet mondott partnereinek, a versenyre helyszínt biztosító szervezőknek pedig a világbajnokság éremkollekcióját nyújtotta át egy emlékplaketten, ezzel is megköszönve az áldozatos munkát a szervezésért. Az Egyetem részéről az elismerést Dr. Szarka Gábor Campus Főigazgató vette át Gallai Istvántól, a MÖSZ főtitkárától.

Fotó: Buza Virág

Címkék: Öttusa NKE