Sikeres szereplés a BM Országos Atlétika Bajnokságon

A verseny célja amellett, hogy népszerűsítse a sportágat, a sportbarátságok és munkakapcsolatok megerősítése is. Az esemény házigazdája a Büntetés-Végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja, aki igyekezett igazán színvonalas versenyt szervezni. Egyetemünket a nevezett 19 hallgatóból végül 15 fő képviselte, Tóthné Kósa Erika mesteroktató kíséretével.

Annak ellenére, hogy az egyetem diákjainak felkészülését nagyban hátráltatta az augusztus végi iskolakezdés, illetve az elsősök alapkiképzése - amely nem csak a hallgatóinkra, hanem a felkészítő tanárainkra is nagy terhet róttak -, az RTK atlétái helytálltak a bajnokságon, ahol 31 csapat és 217 induló között az alábbi helyezéseket érték el:

100m síkfutás I.hely Háger Rita I évf.

400m síkfutás II. helyMarton Viktória I.évf.

1500m síkfutás I.hely Gulyás Michelle I.évf.

Távolugrás: IV.hely  Bilik Réka II.évf.

4x200m-es váltó I.hely: Háger Rita, Hommer Csilla, Gulyás Michell, Marton Viktória összeállításban.

Svédváltó: II.hely: Háger Rita 100m, Brindza Bertlan200m, Gulyás Michelle 300m, Tömöri László 400m-es táv.

Gratulálunk a résztvevőknek a sikeres szerepléshez!

Címkék: nke atlétika