Az NKE-Csata kosárlabda csapata az Európa Kupás VBW CEKK Cegléd ellen lép pályára Vasárnap

Egy Miskolcon elért, fontos győzelmet követően lép újra pályára a Ludovika Arénában az NKE-Csata csapat. A lányok nagy lelkesedéssel dolgozták végig a hetet, és várhatják a Cegléd elleni összecsapást. Az ellenfél rossz idényrajtját követően szeretné megszerezni első győzelmét.

Az NKE vezetőedzője, Tursics Krisztián szoros mérkőzésre számít: „ Nem szabad elfelejtenünk, hogy az ellenfél rendkívül erős csapat a rossz szezonkezdet ellenére is. 5 külföldi, jó légióssal rendelkeznek, és fokozatosan javult a játékuk az elmúlt mérkőzéseken. Felkészülünk a meccsre, és bár bravúr lenne, de célunk a győzelem!”

A mérkőzésre 2018. október 21-én 19:00 órai kezdettel kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk, a belépés ingyenes!

Hajrá NKE-Csata!

További információ: http://www.csatabasketball.hu/2018/10/19/bajnoki-la-nke-csata-vbw-cekk-cegled/

Fotó: Szilágy Dénes/NKE