Férfi Röplabda EB selejtező mérkőzés a Ludovika Arénában

A Ludovika Arénában a mai napon megkezdi kihívásokkal teli útját a magyar röplabda válogatott a 2019-es Európa bajnokságra. A bővítéseknek köszönhetően régen nem látott esélyeink vannak, hogy újra egy világversenyen képviselje magát a csapat. Az első ellenfél rögtön az a Macedónia lesz, akivel alighanem a továbbjutásért fogunk komoly csatát vívni.  A magyar csapat kapitánya, Németh Szabolcs elmondta, most jött el a mi időnk, komoly esélyt lát arra, hogy kijussunk az Eb-re, azonban ehhez szükség lesz a szurkolók buzdítására. Így hívunk mindenkit, buzdítsa a fiúkat a 17:45-től kezdődő mérkőzése a helyszínen a csapatot, hiszen együtt érhetünk el egy régóta várt sikert. Reméljük, az este folyamán több száz ember fogja üvölteni Ludovika Aréna lelátóján: Hajrá Magyarok!