Pesti erőfölény a nőknél, körbeverés a férfiaknál a második nap eredménye a MEFOB kosárlabda döntőn

Női fronton az első nap két győztese, a Közgáz és a TF a második napon is fölényes győzelmet aratott a MEFOB Kosárlabda Bajnokság négyes döntőjében, így kedden eldől, hogy a TF csapata megvédi címét, vagy a Közgáz csapata ül fel a trónra.

A férfiaknál még minden lehetséges, az első nap győztesei a másodikon kikaptak, a Nyíregyházát a Miskolc, a TF csapatát pedig drámai csatában, utolsó másodpercben szerzett kosárral győzte le a BME-MAFC csapata. Mivel mind a négy csapat 1-1 győzelemmel és vereséggel áll, a férfi tornán még minden lehetséges, bárki nyerhet. Hatalmas küzdelem várható, aki szeretné élőben látni, a Ludovika Egyetmi Sportközpontban megteheti kedden a délutáni órákban.

Eredmények:

Debreceni Egyetem - Közgáz 33-55 (Női)

Szegedi RSC - TFSE   47-70  (Női)

Miskolci Egyetem - Nyíregyházi ESE    87-81 (Férfi)

BME-MAFC - TFSE  74-72

(Forrás és képek: https://mozduljra.hu/cikk/34/)