Az igazság pillanata: vasárnaptól MEFOB kosárlabda döntő

Az idei évben a Testnevelési Egyetem és a Nemzeti Közszolgálati egyetem közös pályázata bizonyult sikeresnek a MEFOB kosárlabda négyes döntőre. A szervezési munka a végéhez közeledik, a hét végétől pedig már a sportolóké lesz a főszerep.

A férfiaknál nagy meglepetésre nem jutott be a döntőbe a címvédő Debreceni Egyetem csapata, itt biztosan új bajnokot fognak avatni. Kiszámíthatatlan, melyik együttes viszi el a győztesnek járó trófeát, szoros meccsekre van kilátás, akár egy rossz büntető is helyezésekről dönthet majd. A nőknél a címvédő TFSE toronymagas esélyesnek számít, a többi csapat viszont nem adja olcsón a bőrét, meg kell majd szenvedniük az újabb aranyéremért. Ami biztos, hogy a sportszeretőknek igazi ünnep lesz ez a három nap. A döntő fontos állomás a Ludovika Egyetemi Sportközpont életében, mivel az első, egyben több napos rendezvény kerül megrendezésre a csarnokban.

A program az alábbiak szerint alakul:
2018. Május 13. Vasárnap:
13:00 Közgáz SC és DSK – Szegedi RSC (N)
15:00 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület – BME-MAFC (F)
16:45 ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
17:30 TFSE – Debreceni Egyetem (N)
19:30 TFSE – Miskolci Egyetem (F)
2018. Május 14. Hétfő:
13:00 Debreceni Egyetem – Közgáz SC és DSK (N)
15:00 Miskolci Egyetem - Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület (F)
17:00 Szegedi RSC – TFSE (N)
19:00 BME-MAFC - TFSE (F)
2018. Május 15. Kedd:
12:00 Debreceni Egyetem - Szegedi RSC (N)
14:00 BME-MAFC – Miskolci Egyetem (F)
16:00 TFSE - Közgáz SC és DSK (N)
18:00 TFSE - Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület (F)
20:00 EREDMÉNYHIRDETÉS

A tornára a belépés ingyenes, várunk mindenkit szeretettel.